3 korzyści związane z automatycznym dyspenserem mydła

3 korzyści związane z automatycznym dyspenserem mydła

Obsługiwane za pomocą nowoczesnej fotokomórki dozowniki do mydła bezdotykowe to coraz częstszy widok w miejscach publicznych, czy też obiektach typowo medycznych. Łatwe w użyciu, designersko dostosowane do konkretnej przestrzeni oraz niezwykle wytrzymałe (eksploatować można je przez lata).

Tego typu dozowniki bezdotykowe stanowią atrakcyjną alternatywę dla swoich manualnych odpowiedników. Zapoznaj się z poniższym tekstem i poznaj ich 3 najważniejsze zalety.

Zapewnienie większego poziomu higieny 

Bez dwóch zdań – dozowniki do mydła bezdotykowe to gwarancja zachowania higieny na najwyższym poziomie. Dzięki fotokomórce nie trzeba przyciskać żadnego przycisku, czy też specjalnej pompki, na której lubią gromadzić się nieczystości, a w tym i niepożądane bakterie, z łatwością przedostające się na dłonie. 

Bezdotykowy dozownik do mydła generuje oszczędności 

Trzeba pogodzić się z tym, że dozowniki do mydła bezdotykowe wiążą się z większymi kosztami początkowymi. Mimo tego, wraz z ich eksploatowaniem, znacznie można zaoszczędzić na substancji, którą się je wypełnia. Dzięki mechanicznie wydzielanym porcjom można je kontrolować, co nie jest do końca możliwe w manualnych modelach. 

Bardzo łatwa i szybka obsługa 

Nie ma niczego prostszego w użyciu jak dozowniki automatyczne. Wsuwa się pod fotokomórkę dłoń i gotowe. Sprzęt tego typu znajdować może się na ścianie, jak i na stojaku. Da się go wyposażyć dodatkowo w odpowiednią tackę, która uniemożliwia skapywanie danej substancji na posadzkę. Niepodważalnie sprzyja to utrzymaniu czystości w konkretnym pomieszczeniu. Zobacz: https://www.ole.pl/category/dozowniki-do-mydla-bezdotykowe