Reklama w sieci

Reklama w sieci

XXI wiek jest z pewnością wiekiem ruchomym obrazów. Ludzie używają telefonu celem oglądania krótkich filmów, reklamowych spotów czy obrazów każdego dnia. Tym samym filmy korporacyjne są sposobem na odpowiednie zareklamowanie własnej marki.

Dlaczego reklama w internecie?

Dziś studio fotografii reklamowej jest w stanie przygotować nam film dotyczący naszej firmy, dostosowany do potrzeb odbiorcy internetowego. Reklama internetowa jest często bardziej skuteczna niż klasyczne reklamy telewizyjne. Sieć nie ma praktycznie żadnych ram i ograniczeń. Możesz kręcić reklamę o dowolnym czasie i dowolnego gatunku. Seria 10-sekundowych filmów na Instagram, krótki film, klipy graficzne, zwiastuny, ogłoszenia – mogą reklamować produkty, marki, usługi. Niezależnie od tego, czy planujesz zamówić wideo komercyjne, obrazowe lub społecznościowe, jego głównym celem będzie informacja i reklama. Żaden kanał telewizyjny nie ma miliarda widzów, zaś zasięg globalnej sieci jest imponujący i niemal nieograniczony. Dlatego skuteczność zamieszczania filmów w Internecie jest często znacznie wyższa niż w przypadku reklamy telewizyjnej.

Zalety reklamy w sieci

Publikowanie video w Internecie jest zawsze kilka razy tańsze niż na kanałach telewizyjnych. Każda sieć społecznościowa i Instagram, podobnie jak usługa hostingu plików z jej elementami, pozwoli również śledzić popularność wideo i będzie doskonałym środkiem promocji. W Internecie możesz wybrać grupę docelową, nadając video na określonych portalach, w określonych miastach, we właściwym czasie itp.