Statuetki synonimem prestiżu

Statuetki synonimem prestiżu

Oscary wręczane przez Akademię Filmową to przykład tego, że statuetki są bardzo prestiżową, pożądaną przez wielu nagrodą. Coraz częściej statuetki wybierane są przez firmy czy osoby, które w wyjątkowy sposób chcą podziękować innym. Statuetki otrzymują dzisiaj nie tylko zasłużeni sportowcy czy ludzie kultury, ale także pracownicy lub jubilaci.

Prestiżowy prezent

Statuetkę można kupić na portalu aukcyjnym. Osoby, którym zależy jednak na tym, aby wręczane statuetki były niepospolite, mogą zwrócić się o ich wykonanie bezpośrednio do producent statuetek. Statuetki na zamówienie są projektowane przez renomowanych artystów plastyków zgodnie z sugestiami osoby, które je zamawia. W ten sposób powstają statuetki na zamówienie jedyne w swoim rodzaju, które są w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Statuetki na zamówienie mogą zostać wykonane z bardzo różnych materiałów. Wyjątkowo elegancko prezentują się odlewane statuetki okolicznościowe. Inne materiały, z których wykonywane są statuetki okolicznościowe to drewno i szkło. Statuetki okolicznościowe mogą zostać wykonane również z połączenia tych materiałów.

Zalety statuetek

Bardzo dobrym pomysłem na prestiżową nagrodę jest statuetka z grawerem. Dla osoby, która zostanie uhonorowana statuetka z grawerem będzie ona miała wyjątkową wartość emocjonalną. Statuetka z grawerem może być wręczona z bardzo wielu okazji. Wyjątkowo często jest wybierana jako dowód uznania dla długoletnich pracowników, którzy po wielu latach pracy w tej samej firmie odchodzą na emeryturę. Więcej o statuetkach można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule.