Sztuczne pochwy – masturbatory dla mężczyzn

Sztuczne pochwy - masturbatory dla mężczyzn

Rynek zabawek erotycznych jest bardzo dobrze rozwinięty. Do popularnych gadżetów erotycznych dla mężczyzn bez wątpienia zalicza się sztuczna pochwa. Zabawka ta występuje w bardzo wielu wariantach. Poszczególne modele różnią się wyglądem i możliwościami. W efekcie sztuczna pochwa cena też jest bardzo zróżnicowana.

Jak wybrać sztuczną pochwę?

Sztuczna pochwa, czyli masturbator dla mężczyzn, to zabawka erotyczna, do której produkcji producenci wykorzystują bardzo różne materiały. Sztuczna pochwa może być wykonana z lateksu, tworzywa o nazwie TPE, silikonu medycznego. Obecnie materiałem bardzo wykorzystywanym do produkcji zabawek erotycznych jest cyberskin. Sztuczna wagina wykonana z tych materiałów jest gładka, przyjemna w dotyku i bezpieczna. Sztuczna wagina z tych materiałów jest też bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Niezależnie od tego, z jakich materiałów wagina sztuczna jest wykonana, należy ją odpowiednio użytkować. Niezbędne jest stosowanie lubrykantu.

Ile kosztują sztuczne pochwy?

Sztuczna pochwa cena zależy w dużym stopniu od tego, na jak bardzo zaawansowany model dana osoba się zdecyduje. Sztuczne pochwy mogą działać tylko ręcznie albo mechanicznie. Może też mieć funkcję wibrowania, ssania albo masażu. Niektóre sztuczne pochwy bardzo realistycznie odwzorowują kobiece narządy intymne, z kolei inne są bardzo proste i przypominają latarkę z otworem. Im bardziej model jest zaawansowany, tym sztuczna pochwa cena jest wyższa. Sztuczna wagina można kosztować zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych.