Używany pojazd na abonament – co to znaczy?

Używany pojazd na abonament - co to znaczy?

Czy eksploatowany w jakimś stopniu pojazd musi być gorszy od nowego? Oczywiście nie! Samochody używane na abonament to coraz bardziej doceniana usługa przez wszystkich kierowców. Nie trzeba ich kupować, można wybierać między wieloma modelami, a dzięki odpowiednio dobranym pakietom da się zrzucić wiele związanych z nimi obowiązków. Mimo tak wielu zalet klienci słysząc słowo ‘używany’, robią przysłowiowy krok w tył. Przekonaj się, że niesłusznie. 

Starannie wyselekcjonowane pojazdy 

Decydując się na usługi typowo abonamentowe, zawsze warto wybierać cieszące się dobrą reputacją firmy. Samochody używane na abonament, co można przeczytać na stronie firmy, są starannie poddawane selekcji. To na jej podstawie wyodrębnia się pojazdy, które: 

  • często są poleasingowe,
  • mają za sobą już wynajem długoterminowy,
  • przeszły często program managerski (danego producenta),
  • mają odnotowany mały, nieznaczny przebieg. 

Pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł 

Wynajmujesz – wymagasz. Jest to naturalna postawa, która musi być respektowana. Dlatego właśnie auto na abonament to nie jest przypadkowy samochód, a raczej starannie wyselekcjonowany, w pełni sprawny technicznie model, który najęty został od sprawdzonych i godnych zaufania producentów, importerów oraz autoryzowanych, polskich dealerów.

Dzięki temu klienci mogą mieć pewność, że auto nie zawiedzie ich nawet podczas intensywnej i długotrwałej eksploatacji. Dobrej jakości model, prezentujący się wizualnie atrakcyjnie, to nie tylko praktyczność, ale sama przyjemność z jazdy.